O nas - drukarnia Genesis Art

Genesisart jest drukarnią wielkoformatową, oferującą kompleksową obsługę w zakresie drukowania całościowej reklamy oraz systemów komunikacji wizualnej. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w roku 2006 jako agencja reklamowa. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku w roku 2008 otworzyliśmy własną drukarnię wielkoformatową.

Od początku istnienia naszej firmy dobór maszyn i mediów do druku jest nieprzypadkowy. Maszyny najpierw muszą spełnić nasze oczekiwania jakościowe. W następnych etapach sprawdzamy maszyny pod kątem szybkości zadruku. Używanie sprawdzonych przez lata i wyselekcjonowanych mediów do druku pozwala nam udzielić Państwu gwarancji na trwałość kolorów oraz odporność mechaniczną wszystkich podłoży, na których drukujemy.

Przy każdym projekcie pracuje zespół złożony z kilku osób - doświadczonych grafików, fotografów, PR'owców, copywriterów i specjalistów od reklamy czy promocji. Tak wszechstronny zespół pozwala nam na uzyskanie najwyższych efektów w pracy na poziomie technicznym jak i potrzeb i oczekiwań. Nieustannie obserwujemy rynek reklamy oraz mediów. Śledzimy nowe trendy i uczymy się, aby sprostać najoryginalniejszym wymaganiom Klientów i proponować im w pełni profesjonalne, niekonwencjonalne, nowoczesne i kompleksowe rozwiązania.

Pomagamy, radzimy, sugerujemy, na każdym etapie!

Drukując dla Ciebie realizujemy siebie...

maszyny
16

Maszyn

home_translator_icon_num_3
15

Lat doświadczenia

home_translator_icon_num_1
8000

Zamówień w skali roku

home_translator_icon_num_2
1000

Klientów