Reklamy świetlne, kasetony reklamowe, materiały POS – Drukarnia Genesis Art

Reklamy świetlne

Reklamy świetlne

WSZELKIEGO RODZAJU REKLAMA ŚWIETLNA, EKSPOZYTORY, KONSTRUKCJE, MATERIAŁY POS

Posiadamy pracownie do wykonywania wszelkiego rodzaju reklam świetlnych.

Kaseton jest kolejną formą reklamy, którą wykonujemy na miejscu. Kaseton to świetlny, znakomity nośnik informacji o produkcie bądź firmie oddziałujący na odbiorcę w dzień, jak i w nocy.

Kasetony w naszej drukarni są wykonywane na oświetleniu LEDowym odpornym na warunki atmosferyczne typu śnieg czy deszcz. Zastosowanie oświetlenia LEDowego wpływa również na obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej oraz zapewnia równomierny strumień światła na całej powierzchni reklamy.

Konstrukcja reklamy składa się z profilu aluminiowego. Na życzenie Klienta boki kasetonów mogą być malowane proszkowo z kolorów dostępnych w palecie RAL. Posiadamy dużą dostępność sprawdzonych profili o różnej grubości.

W profilach może być użyta pleksa wyklejona folią bądź baner do podświetleń wykonywany najwyższą jakością - specjalną metodą druku do podświetleń!!!

Nasze kasetony zapewniają łatwą i szybką możliwość zmiany grafiki.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA KASETONÓW NAPINANYCH-TEKSTYLNYCH-DO PODŚWIETLEŃ. DAJE TO MOŻLIWOŚĆ WYEKSPONOWANIA KAŻDEJ GRAFIKI W BARDZO ELEGANCKI SPOSÓB.