O firmie - drukarnia Genesis Art

O firmie

    Genesisart jest drukarnią wielkoformatową, oferującą kompleksową obsługę w zakresie drukowania całościowej reklamy oraz systemów komunikacji wizualnej. Działamy na rynku reklamy od 2006. Odpowiadając na zapotrzebowanie  rynku w roku 2008 otworzyliśmy własną drukarnię wielkoformatową.

    Od początku istnienia naszej firmy dobór maszyn i mediów do druku jest nieprzypadkowy. Maszyny najpierw muszą spełnić nasze oczekiwania jakościowe. W następnych etapach sprawdzamy maszyny pod kątem szybkości zadruku. Używamy sprawdzonych przez lata i wyselekcjonowanych mediów do druku.

    Przy każdym projekcie pracuje zespół złożony z kilku osób - doświadczonych grafików,  fotografów, Pr-owców, copywriterów i specjalistów od reklamy czy promocji. 
Nasz wszechstronny zespół pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów pracy, na poziomie technicznym. Śledzimy nowe trendy i uczymy się, aby sprostać najoryginalniejszym wymaganiom Klientów i proponować im w pełni profesjonalne, niekonwencjonalne, nowoczesne i kompleksowe rozwiązania.

Wdrażamy nowe systemy i rozwiązania na rynku reklam, dostosowując się do potrzeb rynku.

Pomagamy, radzimy, sugerujemy, na każdym etapie!

Drukując dla Ciebie realizujemy siebie...

16

Maszyn - bogaty parka maszynowy

10

Lat doświadczenia

8000

Zamówień w skali roku

1000

Zadowolonych klientów